Sapnai ir ligos

Sapnai ir ligosMokslininkai nustatė, kad sapnai gali pranešti žmogui apie jam gresiančias ligas.

Prieš ligos pradžią sapnai būna nemalonus. Pavyzdžiui, žmones sapnuoja muštynes, kraują, žalią mėsą. Būtina atsiminti, kad nemalonūs sapnai ne visada žada ligą.


Širdies ligos
Jei gresia širdies ligos, žmogus sapnuoja, jog jį užkasė žemėmis arba sužeidė i krūtinę. Svarbu ir tai, kad po tokių sapnų prabudęs žmogus, jaučiasi taip pat neramus ir kažko bijo.


Plaučių ligos
Žmogus dažnai sapnuoja, jog jis skęsta arba dūsta nuo sunkumo, užgulusio krūtinę, šliaužia siauru tuneliu ir jame įstringa. Kai kada žmogus sapnuoja, jog jis apsirengęs jo kūną veržiančiais drabužiais.


Artitas
Sergantys artritu dažnai sapnuoja, jog jie ant nugaros neša kažkokius sunkumus.


Kraujotakos sutrikimai
Sapnai dažniausiai pabrėžia tą kūno vietą, kurioje sutriko kraujotaka. Jei kraujotaka sutriko kasoje, žmonės sapnuoja, jog jie eina suplyšusiais batais arba brenda basi per purvą, sniegą ar vandenį. Jei sutriko kraujotaka rankose, žmogus sapne mato savo pamėlusius ar sutinusius pirštus.


Galvos svaigimas bei kraujagyslių spazmai
Sergantys šiomis ligomis žmonės sapne mato, jog jie stovi ant bedugnės krašto ar net krenta į ją.


Odos ligos
Sergantys odos ligomis sapnuose mato vabzdžius bei šlykščius padarus, šliaužiajončius kūnu.


Akių ligos
Sergantys akių ligomis sapnuoja ypač ryškias spalvas, kitų žmonių fantastiškų atspalvių akis arba knygų skaitymą per naktis.


Angina
Sergantys angina sapnuoja, jog kažkas jų gerklę perduria aštriu daiktu, o kartais iš gerklės ištraukia net ir kruviną juostą.


Gripas bei peršalimo ligos
Prieš gripą ar pešalimo ligas žmogus sapnuoja, jog jis maudosi lediniame vandenyje, stovi po šaltu dušu, nuogas braido po sniegą ar dūsdamas kopia į aukštą kalną.

Peržiūrėti visus sapnus iš