Kada pildosi sapnai ir mėnulio įtaka sapnams

Kada pildosi sapnai ir mėnulio įtaka sapnamsAr sapnai turi galią perspėti apie tai, kas dar neįvyko ir išpranašauti ateitį? Greičiausiai gali, nes sapnų aiškinimo teorijos ir sapnų reikšmės gyvuoja tūkstančius metų.

Kas yra miegas ar sapnas? Paprastai miegas - visiško atsipalaidavimo nuo išorinio pasaulio būsena, tuo tarpu sapnas - mūsų vidinio gyvenimo tęsinys ir atspindys. Visa ką slepiame giliai savyje (jausmus, mintis) niekur nedingsta. Jei dėl kokių nors priežasčių nedemonstruojame jų tikrovėje, jie “įsikuria” sapnuose.

Į sapnus numoti ranka nereikėtų, pasąmonė, kuri niekada nemiega, būtent per sapnus mums siunčia svarbius ženklus. Galbūt metas ką nors pakeisti savo gyvenime, susirūpinti sveikata. Svarbu įsiminti, jog aiškintis verta tik ryškius, gerai įsimenamus sapnus. Ilgi, painūs, neaiškūs sapnai dažniausiai būna nereikšmingi.

Nakties miegą labiausiai veikia mėnulis, taip, tai tas pats “blynas”, kuris kabo danguje virš visų mūsų galvos. Norint sužinoti, išsipildys Jūsų sapnas ar ne, verta pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji mėnulio diena skaičiuojama nuo pirmosios jaunaties dienos. Taigi, ką sapnavote:

1-ąją - tikra tiesa.
2-ąją - pildosi tik geri sapnai.
3-ąją - tuščias sapnas, nieko nesitikėk.
4-ąją - viskas pildosi.
5-ąją - nesipildo.
6-ąją - sapnas išsipildys, jei niekam jo nepasakosi.
7-ąją - pildosi, tik negreitai.
8-ąją - pildosi.
9-ąją - pildosi, jau kitą dieną.
10-ąją - išsipildymo nesitikėk.
11-ąją - viskas išsipildys po trijų dienų.
12-ąją - išsipildys lygiai po savaitės, jei nepamirši.
13-ąją - deja, pildosi blogi sapnai.
14-ąją - išsipildys po aštuonių dienų.
15-ąją - niekam nepasakok tuomet išsipildys.
16-ąją - labai greit išsipildys.
17-ąją - išsipildys kitą dieną arba po devyniolikos dienų.
18-ąją - išsipildys ne ankščiau nei po dvidešimties.
19-ąją - išsipildys tik tuomet, jei sapnas pasikartos po trijų dienų.
20-ąją - jei ankstų rytą oras blogas, išsipildys dar tą pačią dieną.
21-ąją - nežinia ar išsipildys.
22-ąją - tuščias sapnas, jo aiškinti nereikia.
23-ąją - sapnas neišsipildys, bet įsiminti vertėtų.
24-ąją - tokie sapnai pildosi po dvylikos dienų.
25-ąją - viskas pildysis atvirkščiai.
26-ąją - netikėk šiuo sapnu.
27-ąją - išsipildys, jei tai nesisapnavo ankščiau.
28-ąją - šios dienos sapnai melagingi.
29-ąją - pildosi.

Skiriamos keturios pagrindinės Mėnulio fazės: jaunatis, priešpilnis, pilnatis ir delčia. Ta pati Mėnulio fazė pasikartoja kas 29,5 paros. Šis periodas vadinamas sinodiniu mėnesiu. Jis kaip matyti yra ilgesnis už siderinį mėnesį, nes sinodinis mėnuo – tai laiko tarpas, per kurį mėnulis užima tą pačią padėtį Saulės, o ne žvaigždžių atžvilgiu, o juk Saulė taip pat pamažu slenka į rytus.

Jaunatis - 1 fazė Saulė, Mėnulis ir Žemė sudaro vieną liniją. Mėnulis tampa nematomas. Saulės ir Mėnulio traukos jėgos sumuojasi ir veikia viena kryptimi, todėl tuo metu Žemėje pastebimi didžiausi potvyniai ir atoslūgiai. Mėnulis juda į Rytus ir tolsta nuo Saulės. Tampa matomas vakarinėje dangaus skliauto dalyje. Apšviesta dešinioji jo pusė didėja, kol po 7,4 paros būna apšviesta pusė Mėnulio. Fazės pabaigoje Mėnulis sudaro 90° kampą Saulės atžvilgiu, taigi Mėnulio gravitacinis poveikis mažiausias. Mėnulio keliami potvyniai sutampa su Saulės atoslūgiais.

Priešpilnis - 2 fazė Po 7,4 paros Mėnulis sudaro 90° kampą Saulės atžvilgiu. Apšviesta visa dešinė Mėnulio pusė. Po priešpilnio taško Mėnulis juda toliau, vis labiau nutoldamas nuo Saulės. Mėnulio ir Saulės gravitacijos pradeda dalinti vandenį. Ši fazė tęsiasi nuo 7,4 iki 14,8 paros.

Pilnatis - 3 fazė Mėnulis sudaro 180° kampą Saulės atžvilgiu. Matoma pilnai Saulės apšviesta mėnulio pusė. Įvyksta galutinis vandens pasidalijimas. Mėnulis sukelia savus potvynius, Saulė – savus. Mėnulis ima artėti prie Saulės. Visiškai apšviesta Mėnulio disko dalis ima mažėti, kol kairėje pusėje lieka tik pusė apšviesto disko. Ši fazė tęsiasi nuo 14,8 iki 22,1 paros.

Delčia - 4 fazė Saulė apšviečia Mėnulio disko kairę pusę. Mėnulis sudaro 270° kampą Saulės atžvilgiu. Mėnulio ir Saulės gravitacinių jėgų poveikis vienas kitą neutralizuoja. Mėnulis vis labiau artėja prie Saulės kol neatsiduria viduryje tarp Žemės ir Saulės. Tai tęsiasi nuo 22,1 paros iki 29,5 paros, t.y. iki naujos jaunaties. Vis labiau dyla Mėnulio pjautuvas kol galiausiai visai išnyksta.

Peržiūrėti visus sapnus iš